O Firmie

Historia firmy

  • 1988Początek działalności

  • 2006Dystrybutor firmy Caparol

  • 2015Przebudowa serwisu internetowego

O Firmie

Jesteśmy obecni na polskim rynku od roku 1988 początkowo jako firma usługowo – budowalna, a od roku 2006 jako autoryzowany dystrybutor firmy Caparol – znanego na całym świecie producenta farb i tynków. Już od 25 lat służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem w doborze produktów i rozwiązań technologicznych.
Serdecznie zapraszamy do firmy Kolor-Studio – przedstawiciela wiodących producentów chemii budowlanej: firm Caparol i Kerakoll.Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do projektantów oraz firm wykonawczych. Z myślą o Państwa wygodzie stworzyliśmy także dział sprzedaży internetowej.
W naszej siedzibie przy ul Łódzkiej 245 w Częstochowie oferujemy Państwu szeroki asortyment najwyższej klasy ekologicznych farb zewnętrznych i wewnętrznych, systemów ociepleń, chemii budowlanej, technik dekoracyjnych oraz narzędzi. W naszym punkcie nasi Klienci mogą liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo, miłą obsługę oraz na indywidualne podejście. Na miejscu posiadamy mieszalnik farb pozwalającą na uzyskanie każdego wymarzonego przez Państwa koloru. Szczególnie polecamy Państwu odporne na zabrudzenia tynki silikonowe (Amphisilan,), farby elewacyjne( Muresko Premium, Thermosan NQG oraz Amphisilan Plus) farby lateksowe (Latex Samt 10), farby silkonowe (Capasilan), kleje do pytek wielkoformatowych (H40 NO Limits), fugi epoksydowe (Fugalite), hydroizolacje bitumiczne i balkonowe.

Nasza pasja