CT 610 PUTZGRUND 25KG

0 Opinia(e) 
Nowy

FARBA GRUNTUJĄCA,KRYJĄCA,BIAŁA POD TYNKI I POWIERZCHNIE ARTYSTYCZNE 0,3 KG/M2 ok. 80 M2 WIADRO

0061
82 Przedmioty
305,00 PLN

305,00 PLN

Brutto

Putzgrund 610 – wypełniający, kryjący, zwiększający przyczepność środek gruntujący do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na nośnych powierzchniach mineralnych. Idealny do zabezpieczenia elewacyjnej warstwy zbrojącej przed działaniem warunków atmosferycznych.

Zastosowanie:
Wypełniający, dobrze kryjący środek gruntujący przeznaczony do wstępnego, zwiększającego przyczepność przygotowania podłoża. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na nośnych powierzchniach mineralnych. Szczególnie jako środek do gruntowania i wykonywania zwiększających przyczepność warstw pod tynki dyspersyjne, silikonowe, silikatowe, mozaikowe. w systemach ociepleń:
- Capatect CLASSIC A i B
- Capatect LONGLIFE B
- Capatect - CARBON A i B
- Capatect 100

Wewnątrz jako nadająca fakturę warstwa gruntująca do technik laserunkowych materiałami Arte-Lasur i Deko Lasur a także podkład pod Capadecor-Putz i Capadecor Calcino-Dekor.


Właściwości:
Odporny na działanie warunków atmosferycznych, hydrofobowy, dobrze kryjący, zwiększający przyczepność, wodorozcieńczalny, przyjazny dla środowiska o neutralnym zapachu, barwiony w systemie ColorExpress. Niepalny w systemie BSO Capatect 100, NRO w systemach Capatect Classic B.
Spoiwo
Dyspersja tworzyw sztucznych wg DIN 55 945.


Wielkość opakowań
25 kg - potrzebujesz niestandardowej ilości? Żaden problem! Ten produkt rozważamy od kilograma.

Barwa
Biała.

Putzgrund 610 można barwić także w systemie barwienia maszynowego ColorExpress na w wszystkie kolory o współczynniku jasności >70. Aby uniknąć ewentualnych błędów barwienia, należy sprawdzić przed użyciem dokładność koloru. Dopuszcza się nieznaczne różnice koloru między różnymi partiami produkcyjnymi.

Składowanie
Przechowywać w chłodnym miejscu w temp. powyżej 0°C.

Gęstość
około 1,6 g/cm3

0061
Nowy
82 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

CT 610 PUTZGRUND 25KG

FARBA GRUNTUJĄCA,KRYJĄCA,BIAŁA POD TYNKI I POWIERZCHNIE ARTYSTYCZNE 0,3 KG/M2 ok. 80 M2 WIADRO

Napisz swoją opinię